Heerkens van Bavel is met Unica Building Projects gestart met een grote verbouwing voor het Anna Ziekenhuis in Geldrop. We realiseren hier een centrale plek voor poliklinische behandelingen en functieonderzoeken. Voor patiënten betekent dat kortere wachttijden en meer onderzoeken en behandelingen op één plek.
Het Anna Ziekenhuis in Geldrop werkt de komende jaren stap voor stap aan een ziekenhuis dat klaar is voor de toekomst. Het team van Heerkens van Bavel Bouw is er trots op als bouwpartner een bijdrage te gaan leveren aan deze eerste stap. De complexiteit van een grondige verbouwing terwijl de zorg doorgaat, is een expertise die we eerder al met succes hebben ingezet voor dit ziekenhuis. We kijken dan ook met veel vertrouwen uit naar een mooi eindresultaat.
Dankzij onze ijzersterke krachtenbundeling met familiebedrijf Bouwbedrijf Berghege uit Oss is een bouwgroep ontstaan die behoort tot de top van Nederlandse bouwbedrijven. Onafhankelijkheid, trots, samenwerking, korte lijnen en nuchterheid vormen de pijlers onder onze werkwijze. Met 340 medewerkers én met onze opdrachtgevers: Samen maken wij de hoogste bouwambities waar!
Meer over de bouwgroep